Pogoda jutro Pogoda Poznań
2513
Reklama
Akumulatorowe kosiarki i podkaszarki Kaercher PRO - utrzymanie zieleni
REKLAMA | aktualizacja: Czwartek, 6 2021 roku, godzina 10: 1

Poznaj profesjonalne kosiarki i podkaszarki Karcher do utrzymywania zieleni. Zalety, zastosowanie, innowacyjne rozwiązania technologiczne wybranych modeli.

Akumulatorowe kosiarki i podkaszarki Kaercher PRO - utrzymanie zieleni

Akumulatorowe kosiarki i podkaszarki w profesjonalnym utrzymaniu zieleni

Coraz większa wydajność i moc, trwałość i obniżony poziom emitowanego hałasu, mający olbrzymie znaczenie podczas prowadzenia prac w parkach i na osiedlowych terenach zielonych. Poznaj akumulatorowe, profesjonalne narzędzia Kaercher, dzięki którym utrzymanie zieleni stanie się prostsze.


Platforma bateryjna 36 V Kaercher Battery Power+ do najcięższych zadań

Utrzymanie terenów zielonych w dobrym stanie wymaga profesjonalnych narzędzi. Doskonałą alternatywą dla urządzeń spalinowych są maszyny zasilane bateryjnie, które zapewniają szczególne korzyści: niski poziom hałasu, brak emisji szkodliwych spalin, mniejszy ciężar, zredukowane wibracje oraz mniejsze koszty eksploatacji i konserwacji (nawet o 90%). Jednocześnie profesjonalne narzędzia akumulatorowe wydajnością i mocą dorównują odpowiednikom zasilanym paliwem.

Marka Kaercher posiada w ofercie szereg profesjonalnych narzędzi do utrzymania zieleni, których działanie oparte jest o innowacyjną platformę bateryjną 36 V Kaercher Battery Power+. Oznacza to, że wszystkie urządzenia o tej samej klasie napięcia zasilane są wymiennymi akumulatorami 36 V Battery Power+ o pojemności 6,0 Ah lub 7,5 Ah. Przekłada się to na maksymalną elastyczność i natychmiastową gotowość do użycia. W razie potrzeby pracę można kontynuować bez przerwy na ładowanie, używając innej baterii.

Warto podkreślić, że akumulator 36 V Kaercher Battery Power+ zbudowany jest z ogniw litowo-jonowych, które zapewniają optymalną wydajność oraz zabezpieczają przed samorozładowaniem i efektem pamięci. Co więcej, dzięki inteligentnemu monitoringowi ogniw, bateria chroniona jest przed przeciążeniem, przegrzaniem i głębokim rozładowaniem. Z kolei inteligentne zarządzanie temperaturą i dobre odprowadzanie ciepła przekłada się na wysoką wydajność nawet przy dużym zużyciu energii.

Jeśli akumulator nie jest używany przez dłuższy czas, sterowany procesorem automatyczny tryb magazynowania zapewnia długą żywotność ogniw. Ponadto obudowa baterii 36 V Kaercher Battery Power+ z wytrzymałego i solidnego tworzywa sztucznego posiada dużą odporność na wstrząsy, pył oraz zachlapanie wodą zgodnie z normą IPX5.

Wyjątkową zaletą akumulatorów Kaercher jest wyświetlacz LCD z technologią czasu rzeczywistego Real Time. Dzięki temu użytkownik może w każdej chwili sprawdzić stan baterii. Oprócz procentowej pojemności akumulatora, wyświetlany w minutach jest także pozostały czas pracy i czas ładowania.

Co więcej, inteligentne baterie kompatybilne z platformą bateryjną Kaercher Battery Power+ są zaprojektowane tak, aby mogły komunikować się z obsługiwaną maszyną. Oznacza to, że mają możliwość przekazywania informacji urządzeniu, które zasilają, a dane te można odczytać przy pomocy dowolnego interfejsu sprzętu, nawet jeśli bateria znajduje się w miejscu trudno widocznym.

Czytaj więcej o innowacyjnej platformie bateryjnej Kaercher:
https://www.kaercher.com/pl/professional/platforma-bateryjna-kaercher.html

W oparciu o platformę bateryjną 36 V Kaercher Battery Power+ działa wiele urządzeń, a ich liczba stale rośnie. Przykładem może być: kosiarka akumulatorowa, podkaszarka czy dmuchawa do liści.


Profesjonalne, akumulatorowe kosiarki Kaercher

Utrzymanie terenów zielonych obejmuje m.in. koszenie trawy. Zabieg ten jest kluczowy dla doskonałych efektów pielęgnacji trawnika. Pracę ułatwia profesjonalna kosiarka akumulatorowa LM 530/36 Bp Kaercher, która jest przyjazna dla środowiska i operatora oraz posiada bogate wyposażenie, jak również niezawodną konstrukcję.

Ostry zespół tnący wykonany z wytrzymałej stali hartowanej precyzyjnie kosi trawnik, bez strzępienia. Ścięta trawa może być wydajnie zbierana do pojemnego kosza (65 l), mulczowana i rozrzucona na trawie jako naturalny nawóz lub odrzucana na bok za pomocą przystawki dostępnej jako wyposażenie dodatkowe.

Praktyczna funkcja centralnej regulacji wysokości koszenia w zakresie 30-110 mm ułatwia dopasowanie ustawień do danego zastosowania. Ponadto akumulatorowa kosiarka wyposażona jest w inteligentny, automatyczny system kontroli prędkości noża, który optymalnie dostosowuje szybkość obrotów do zastosowania lub warunków gruntowych. Wpływa to na oszczędność energii, wydłużenie czasu pracy akumulatora i zwiększenie zasięgu urządzenia.

Kosiarka bezprzewodowa LM 530/36 Bp została przemyślana także pod kątem ergonomicznej obsługi m.in z uwagi opcje regulacji umożliwiające dostosowanie wielu ustawień do indywidualnych wymagań operatora. Za pomocą suwaka na uchwycie zmienia się prędkość jazdy, co oszczędza energię podczas dłuższego użytkowania oraz zapewnia komfortową pracę. Samobieżny układ napędowy wspomaga też koszenie na nierównym lub stromym terenie.

Konstrukcja kosiarki akumulatorowej do trawy wykonana jest z trwałej stali, przez co jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Silnik bezszczotkowy nie wymaga ciągłej konserwacji i cechuje się długim okresem eksploatacji. Podobnie jak wysokiej jakości koła z łożyskami kulkowymi.

Sprawdź ofertę LM 530/36 Bp Kaercher:
https://www.kaercher.com/pl/professional/utrzymanie-terenow-zielonych/lm-530-36-bp-pack-10425010.htmlPodkaszarki na akumulator Kaercher - profesjonalnie zadbaj o detale


Podkaszarki stanowią doskonałe uzupełnienie dla kosiarki. Dbają o detale, docierają w każdy zakamarek oraz skutecznie ścinają wysoką i gęstą trawę. Na szczególną uwagę zasługują podkaszarki akumulatorowe Kaercher - LT 380/36 Bp oraz BCU 260/36 Bp.

Wysokowydajna podkaszarka akumulatorowa LT 380/36 Bp idealnie sprawdza się do ścinania trawy w wąskich i trudno dostępnych miejscach, np. pod ławkami, wokół znaków drogowych, drzew czy krawężników, jak również do koszenia na terenach pochyłych i o dużych powierzchniach.

Efektywne koszenie zapewnia średnica cięcia wynosząca 38 cm. Żyłka jest podawana poprzez przyciśnięcie głowicy do podłoża, czyli wtedy, kiedy operator tego potrzebuje. Montaż żyłki jest prosty i wygodny, bez potrzeby używania narzędzi. Co więcej, obroty można regulować (2 stopnie prędkości) w zależności od zastosowania i warunków koszenia. Pozwala to na zoptymalizowanie czasu pracy na jednym ładowaniu akumulatora.

Atutem podkaszarki jest niska masa z optymalnym środkiem ciężkości, ergonomiczny, okrągły uchwyt, który można elastycznie regulować w zależności od potrzeb operatora oraz praktyczny pasek naramienny umożliwiający pracę bez zmęczenia. Ponadto wyposażona jest w innowacyjny silnik bezszczotkowy.

Kup teraz podkaszarkę Kaercher LT 380/36 Bp:
https://www.kaercher.com/pl/professional/utrzymanie-terenow-zielonych/lt-380-36-bp-wersja-bez-akumulatora-i-ladowarki-10425020.html

Z kolei z usuwaniem uporczywej, niekontrolowanej roślinności, wysokiej trawy lub gęstych zarośli, także na zboczach i w trudno dostępnych miejscach bez problemu poradzi sobie podkaszarka akumulatorowa BCU 260/36 Bp. Wyposażona jest w nóż z 3 zębami, wykonany z hartowanej stali o szerokości cięcia 26 cm. Dla ochrony akumulatora i dłuższego czasu pracy prędkość ostrza można dostosować do danego zastosowania na 2 poziomach - do trawników i krawędzi lub do uporczywej roślinności. Poza tym podkaszarka może być używana z osobnymi akcesoriami (głowica żyłkowa i osłona).

Ergonomiczny uchwyt oburęczny i pas na ramiona umożliwiają nawet długą pracę, bez zmęczenia. Z kolei silnik bezszczotkowy zapewnia wysoką wydajność i wymaga minimalnego nakładu pracy związanego z konserwacją.

Sprawdź szczegóły dotyczące oferty podkaszarki BCU 260/36 Bp:
https://www.kaercher.com/pl/professional/utrzymanie-terenow-zielonych/bcu-260-36-bp-wersja-bez-akumulatora-i-ladowarki-10425030.htmlAkumulatorowe dmuchawy do liści - czyste chodniki i place po koszeniu trawy


Dmuchawy do liści, wbrew nazwie, mają o wiele szerszy zakres zastosowania. Jedną z możliwości jest usuwanie skoszonej trawy z chodników i trudno dostępnych miejsc. Z tym zadaniem poradzą sobie akumulatorowe dmuchawy Kaercher - LB 930/36 Bp oraz LBB 1060/36 Bp.

Akumulatorowa dmuchawa do liści LB 930/36 Bp szybko, dokładnie i co najważniejsze, cicho wydmuchuje skoszoną trawę, oczyszczając chodniki i alejki. Dysza o dużej prędkości koncentruje podmuch na niewielkim obszarze, co pozwala na precyzyjną pracę. Zaś bezstopniowa regulacja prędkości i przycisk turbo umożliwiają elastyczne dostosowanie wydajności do różnych rodzajów zadań. W razie potrzeby można wykorzystać zintegrowany, metalowy skrobak. Ponadto dmuchawa jest bardzo wygodna w użyciu (pasek naramienny, ergonomiczny uchwyt) oraz niezwykle tania w obsłudze i konserwacji (silnik bezszczotkowy).

Poznaj wielofunkcyjną dmuchawę LB 930/36 Bp:
https://www.kaercher.com/pl/professional/utrzymanie-terenow-zielonych/lb-930-36-bp-pack-10425080.html

Inną propozycją od Kaercher jest akumulatorowa, plecakowa dmuchawa do liści LBB 1060/36 Bp, czyli najwydajniejsze urządzenie w swojej klasie, które jednocześnie generuje niski poziom hałasu. Dzięki dużej prędkości powietrza i przepustowości błyskawicznie czyści nawet duże obszary. Zaś bezstopniowa regulacja prędkości i przycisk turbo pozwalają na optymalną adaptację do różnych rodzajów zabrudzeń. Noszona na plecach dmuchawa umożliwia pracę bez zmęczenia, dzięki amortyzowanej turbinie, która ogranicza drgania. Ponadto urządzenie wyposażone jest w silnik bezszczotkowy, który nie jest problematyczny w konserwacji i cechuje się długoletnią żywotnością.

Sprawdź ofertę mocnej dmuchawy do liści LBB 1060/36 Bp:
https://www.kaercher.com/pl/professional/utrzymanie-terenow-zielonych/lbb-1060-36-bp-pack-10425100.html

NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI
Pożar lokalu gastronomicznego na ulicy Kościelnej
Po godzinie dziewiętnastej straż pożarna została wezwana do pożaru lokalu gastronomicznego ZUOM na ulicy Kościelnej. Na miejscu pracuje pięć zastępów straży pożarnej.
więcejCzytaj więcej | Środa, 2017.11.15 19:55
Po tragicznym wypadku w Swarzędzu odpowie nie tylko kierowca, ale też pasażerowie?
Choć obecnie tylko kierowca usłyszał zarzuty związane z tragicznym wypadkiem, do którego doszło w nocy z piątku na sobotę w Swarzędzu, osób z zarzutami może być więcej.
więcejCzytaj więcej | Poniedziałek, 2017.11.20 12:32